מלון דיזנגוף 208 ממוקם בליבה של תל אביב בפינת הרחובות דיזנגוף וארלוזורוב. בסמיכות מידית למלון בתי קפה, מסעדות וחנויות מכל הסוגים. חוף הים במרחק הליכה של 10 דקות דרך רחוב ארלוזורוב ועד לחוף מלון הילטון.

להלן רשימת אתרי ביקור מומלצים בתל אביב:

שוק הכרמל - בסמיכות לחלקו המערבי של רחוב אלנבי, מציע שילוב ססגוני של אוכל מכול הסוגים מסעדות קטנות ובגדים במחירים אטרקטיביים. 

מדרחוב נחלת בנימין - הנמצא ליד שוק הכרמל מארח בימי שלישי ושישי יריד אמנויות, ניתן למצוא בו פרטי אומנות רבים וזולים. 

רחוב שנקין - נמצא קרוב למדרחוב נחלת בנימין. הרחוב משובץ בחנויות, בתי קפה ומסעדות, המספקים שפע של אפשרויות בילוי. 

בית העיריה ההיסטורי של תל אביב -  של תל אביב, נמצא בכיכר ביאליק, שופץ ומשמש כמוזיאון לתולדות העיר תל אביב.
במבנה תערוכות מתחלפות, ארכיון היסטורי ושלל פעילויות.בית העיר, ככר ביאליק (03-5253403). שני–חמישי 17:00–9:00 שישי ושבת 10:00–14:00 

העיר הלבנה -  "ועדת המורשת העולמית צירפה את 'העיר הלבנה של תל אביב - התנועה המודרנית' לרשימת המורשת העולמית. צירוף לרשימה זו מאשר את ערכו יוצא הדופן והאוניברסאלי של אתר טבע או תרבות, אשר ראוי להגנה לטובתה של כלל האנושות". כך מופיע הצהרת אונסק"ו משנת 2003, תל אביב היא מוזיאון פתוח שמציג לראווה את הביטוי המקומי הייחודי לסגנון הבינלאומי בדגש על סגנון הבאוהאוס."העיר הלבנה" - משתרעת מרחוב אלנבי בדרום, דרך רחוב בגין ורחוב אבן גבירול במזרח, נחל הירקון בצפון והים במערב. תל אביב עשירה בדוגמאות נפלאות למבנים אלה, מומלץ להיכנס למוזיאון הבאוהאוס הקטן (ביאליק 21, 03-6204664). 

מרכז העיר - האזור המכונה "מרכז העיר" משתרע בין הרחובות קינג ג'ורג' לארלוזורוב. אחד מהמוקדים שלו הוא דיזנגוף סנטר, מרכז הקניות הידוע שחולש על פינת הרחובות המרכזית של קינג ג'ורג' ודיזנגוף. קצת צפונה משם נמצאת כיכר דיזנגוף, שמארחת בימי שני ושישי את יריד האמנויות "דיזנגוף יוצר" (שני 20:00–12:00, שישי 16:00–9:00). בימי שלישי, חמישי ושישי מתקיים בכיכר יריד יד שנייה, חגיגה לאספני עתיקות וחובבי וינטג'(שלישי וחמישי 22:00–14:00, שישי 17:00–8:00). 

בית בן גוריון - ביתו לשעבר של ראש הממשלה הראשון, דוד בן–גוריון, משמש כיום מוזיאון. הוא מציג את ספרייתו הענפה של בן–גוריון, וכן חפצים אישיים לצד תצוגה המתארת את מורשתו.שד' בן–גוריון 17, 03-5221010,www.ben-gurion-house.org.il 

יפו - יפו העתיקה הנמצאת בחלקה הדרום מערבי של תל אביב קיימת זה אלפי שנים ואף מוזכרת בתנ"ך בסיפור יונה הנביא. נמל יפו שימש במשך אלפי שנים שער כניסה לישראל. לאורך הדורות היא נכבשה, נחרבה, נבנתה מחדש ושוב נכבשה יותר פעמים רבות. שינויים ומהפכות אינספור ליוו את תולדותיה, אבל דבר אחד לא השתנה: ביפו תמיד חיו מוסלמים, יהודים ונוצרים זה לצד זה, ביקור בעיר העתיקה מומלץ מאד יפו היא אוצר בלום למבקר: אתרים היסטוריים, מוזיאונים, מסעדות משובחות, ברים, מרכז עתיק שעבר שיפוץ ושחזור, שוק פשפשים, בנייני דירות יוקרתיים. יפו, ללא ספק, נמצאת בתקופת שגשוג, והולכת ותופסת את מקומה הייחודי בנוף התל אביבי.סמטאות צרות ומפותלות, שקרויות בשמות 12 המזלות, הן רובע האמנים של יפו. המקום נוסד בשנת 1961, כאשר ממשלת ישראל ועיריית תל אביב החליטו להקים מתחם מגורים לאמנים. סופרים, ציירים ואדריכלים הוזמנו לרכוש כאן בתים, וכך העניקו לרובע את האווירה האלגנטית–אמנותית השורה עליו ביקור מומלץ. 

מגדל השעון - כיכר מגדל השעון ושוק הפשפשים
מגדל השעון שנבנה על ידי התורכים מצוי במרכזה של הכיכר הקרויה על שמו והוא סימן ההיכר הידוע ביותר של יפו, עיר בעלת היסטוריה ארוכה שחושפת עקבות עתיקים לצד מודרניים.
מגדל השעון נבנה בתחילתה של המאה ה-20, והשלמתו, כך אומרים, ציינה את שנת השלושים לשלטונו של הסולטן התורכי עבדול חמיד השני. נוסף אליו נבנו עוד 99 מגדלים דומים ברחבי האימפריה העותמאנית. 

שוק הפשפשים - צמוד לכיכר השעון וביקור בו מומלץ מאד. יש שם חנויות רבות לממכר עתיקות גלריות מסעדות בתי קפה מכל הסוגים.

נמל יפו
לנמל יפו, השופע מסעדות עממיות, אופי מחוספס ואווירה מזרח תיכונית אותנטית. הוא פסק לתפקד כנמל ב-1965, אז הפך נמל אשדוד לנמל העיקרי במרכז המדינה. בשנים האחרונות עובר אזור הנמל שדרוג, שיפוץ ופיתוח משמעותיים, שהפכו אותו לאזור תיירות, נופש, תוך שמירה על הצביון המיוחד של המקום. זהו מקום נפלא להתהלך בו לעת שקיעה, לפגוש את הדייגים המקומיים ולשאוף אוויר אל מול נופי הים המרהיבים. 

נווה צדק - נווה צדק היא אחת השכונות האופנתיות (וגם היקרות) בתל אביב. מבנים רבים בה שוחזרו תוך שמירה על הסגנון האדריכלי המקורי של האזור. השילוב היפהפה בין הקסם הישן לעיצוב המודרני הפך אותה למובלעת ייחודית, האווירה בשכונהרגועה נינוחה, ואין כמו ביקור בסמטאותיה והצצה בחלונות הראווה. מלבד הבוטיקים הרבים שלאורך הרחוב הראשי, רחוב שבזי, יש בנווה צדק כמה מוסדות תרבות שכדאי לבקר בהם:

התחנה - תחנת הרכבת התורכית ההיסטורית השוכנת מנגד לחוף הים, בצמוד לנווה צדק, שופצה ושוחזרה לאחרונה והפכה למתחם תוסס עתיר בתי קפה, ברים, מסעדות, בוטיקים אופנתיים, חנויות עיצוב, ותכשיטים. המבנים העתיקים ששופצו בטעם משווים למקום אווירה קסומה, ומיקומו המנצח של המתחם מול חוף והאווירה וקרוב לשוק הכרמל שווים ביקור.רח' הרברט סמואל, בין נווה צדק ליפו,www.hatachana.co.il

מרכז סוזן דלל למחול ותיאטרון
המתחם שבו שוכן היום מרכז סוזן דלל למחול ותיאטרון נבנה 1908–ב כצמד בתי ספר: בית ספר "חובבי ציון" לבנות ומולו בית הספר לבנים אליאנס. לאחר שעמדו ללא שימוש זמן רב, המבנים שופצו והפכו לביתו של המרכז המוביל בישראל למחול, סוזן דלל.>נר.
יחיאלי 5, נווה צדק,www.suzannedellal.org.il ,03–5105656 ,03–5105656

מוזיאון נחום גוטמן לאמנות
המוזיאון שוכן בבית עתיק ומשוחזר בצורה יסודית, מציג את הסופר, המאייר והצייר שתיאר בעבודותיו את תל אביב בראשיתה.
רוקח 21, נווה צדק, 03-5108554 

שדרות רוטשילד - שדרות רוטשילד, אחת השדרות היפות בעיר, מתייחדות בסגנונן האדריכלי שלה. הצד המערבי של השדרות מאופיין בסגנון אקלקטי, שהיה מקובל בשנים הראשונות של המאה ה-20. רחוב זה הפך לאחד הרחובות התוססים של תל אביב עם מבחר גדול של מסעדות ובתי קפה מכל הסוגים. 

נמל תל אביב - נמלה הישן של תל אביב התעורר לחיים חדשים וכיום זהו מתחם הומה המשמש למסחר, בידור ופנאי תוכנת שיקום מקיפה הפכה אותו לאטרקציה נעימה המשלבת קניות, מסעדות וחיי לילה.נמל תל אביב נוסד ב- 1936 , שנתיים מאוחר יותר עברו דרכו לראשונה עולים חדשים, ובשלושת העשורים שלאחר מכן הוא המשיך לשרת את ישראל כאחד מנמליה העיקריים. אך ב–1965 פסקה פעילותו של נמל תל אביב לטובת נמל אשדוד, החדש והגדול יותר.במשך 30 השנה הבאות הלך נמל תל אביב ודעך, ולא היה מי שיגלה בו עניין ויראה את הפוטנציאל הטמון בו. ואז, ב- 2001 , הוא נגאל מגורלו העגום וזכה לשיקום שהפך אותו למתחם תוסס. הכולל מבחר מסעדות בתי קפה מועדונים ושלל חנויות מול ימה היפה של תל אביב.. 

חוף הים - תרבות החוף של תל אביב מגדירה את חוף הים כישות עצמאית. החופים התל אביביים נמתחים לאורך כל העיר מנמל תל אביב בצפון (חוף מציצים) ועד ליפו., ובימי הקיץ - ובעצם לא רק בהם - הם הומים פעילות במשך כל שעות היממה, עמוסים בתיירים ובמקומיים שמציפים את החופים כדי ליהנות מהים והשמש.

מוזיאון ארץ ישראל - המוזיאון מציג תערוכות קבועות מרשימות של כלי זכוכית, מטבעות, מוזאיקה וחפצי פולקלור יהודי מכל התקופות לצד פלנטריום המספק חוויה מרגשת לילדים.חיים לבנון 2, רמת אביב, 03-6415244 , www.eretzmuseum.org.il 

בית התפוצות - מוזיאון העם היהודי
בית התפוצות, מוזיאון העם היהודי, פורש את הסיפור המיוחד של העם היהודי במהלך התקופות ובכל קצוות תבל.
במוזיאון אוסף מרשים של תצוגות, לצד מוסיקה יהודית, סרטים דוקומנטריים וצילומים. מדריכי שמע באנגלית, צרפתית, ספרדית, רוסית ועברית במסגרת כרטיס הכניסה למוזיאון.
קמפוס אוניברסיטת תל אביב, שער 2, רח' קלאוזנר, רמת אביב, www.bh.org.il , 03-7457800 ראשון, שני, שלישי וחמישי 10:00–16:00, רביעי 10:00–18:00, שישי 9:00–13:00, שבת סגור.
להזמנת מדריך פרטי: bhtours@post.tau.ac.il או 03-7457808

המרינה בתל אביב - מלבד היותה מעגן לסירות ויאכטות, משמשת המרינה גם כמרכז פעיל לספורט ימי, הכולל מועדוני גלישה, צלילה, שיט ועוד. המסעדה שבמקום תספק לכם חוויה קולינרית בסגנון ים תיכוני.